Apie „Vila Klasika“

Atraskite aistrą ramiam poilsiui viename gražiausių Lietuvos kurortų  – Birštone!

„Vila Klasika“ savo svečius priima  nuo 2015 metų, kur visais metų laikais raite ramų ir kokybišką poilsį. Svečių patogumui, Vila įsikūrusi  istorinėje miesto dalyje šalia Kurhauzo.  Šiaurinę pastato pusę supa Kneipo sodas, už jo, miesto bažnyčios panorama. Vakarinėje pusėje Jūsų akį džiugins tvenkiniai su fontanais . Čia pat sanatorija „Tulpė“, turizmo informacijos centras, Vytauto parkas bei Nemuno krantinė.

Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose klasikinio stiliaus kambariuose.

Viloje yra aštuoni kambariai, kuriuose vienu metu gali ilsėtis 22 svečiai. Pirmame pastato aukšte įrengti  du apartamentai su atskirais miegamaisiais, virtuvėlėmis ir jose reikalinga įranga.  Šalia, svetainės zona su didele sofa – lova, valgomuoju stalu ir televizoriumi. Vienas iš apartamentų yra pritaikytas svečiams su negalia. Abiejuose apartamentuose gali apsistoti keturi svečiai. Ypatingai tinkami šeimoms su vaikais. 

Antrame pastato aukšte yra keturi dviviečiai kambariai, kuriuose yra dvi atskiros arba dvigulės lovos, darbo/kosmetinis stalas, du foteliai, mini baras, drabužių spinta. Taip pat  yra ir du triviečiai kambariai, kuriuose yra bendra dvigulė lova, sofa – lova trečiam asmeniui, staliukas, mini baras, drabužių spinta.

  • Visuose kambariuiose yra reguliuojamas autonominis šildymas.
  • Vilos svečių patogumui visuose kambariuose veikia bevielis internetas.
  • Visuose vonios kambariuose įrengti dušai, kur rasite rankšluoščius,  higienos reikmenis, plaukų džiovintuvą.
  • Visuose kambariuose yra erdvūs balkonai su lauko baldais. Čia atsiveria nuostabus miesto vaizdas, kur švelnus ir tyras oras leis mėgautis puikiais vakarais.
  • Tai vieta vertinantiems privatumą ir ramybę verslo ar poilsio kelionės metu.

Vaikams iki dviejų metų apgyvendinimas yra nemokamas. Jiems galime pasiūlyti  pristatomą lovelę (120-60 cm) su patalyne ir maitinimo kėdutę (be papildomo mokesčio).

Dviviečiams ir triviečiams kambariams, svečiui pageidaujant, be papildomo mokesčio, galime pasiūlyti elektrinį virdulį su puodeliais, bei arbata.

Svečiams siūlome pusryčiauti sanatorijos gydyklų kavinėje.